Kopia strony głównej

SZKOŁA WIND/KITE W PUCKU AG Bay Surf to marka firmy AG Bałtyk Sport, która od 2002 roku prowadzi ośrodki przeznaczone na organizację obozów sportowych, kolonii i zielonych szkół zarówno w Pucku, jak i Krynicy-Zdrój. Każdego roku z naszych usług korzysta około 4 tysięcy młodych sportowców.
IMGP3339-small

Szkółka i obozy dla młodzieży

Oferujemy swoim klientom najnowszy sprzęt: deski SUP/wind firmy RRD i pędniki Infinity oraz profesjonalną, doświadczoną opiekę instruktorską.
Prowadzimy zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Co oferujemy

Zapewniamy bezpieczeństwo i całodzienną opiekę nad dziećmi!

Wasze dzieci będą przebywały w komfortowych warunkach, jakie zapewnia im odpowiedni strój oraz najwyższej jakości sprzęt, a w czasie wolnym od poszczególnych zajęć trafią pod skrzydła animatorów, którzy zadbają o wszelkiego rodzaju rozrywki.

Nasze kursy

$290
/week
One Week Plan

Introduction to the gear, getting used to the windsurfing board without and with the rig , up hauling the rig, start.

book now
$240
/week
Two Weeks Plan

Getting used to the windsurfing board without the rig, up hauling the rig, windward turn, leeward turn, sailing around buoys.

book now
$200
/week
Three Weeks Plan

Stopping using the sail, sailing around buoys, windward turn, leeward turn, making a 360˚ turn, variations of turns.

book now

Are You In?

Welcome, to the best and modern windsurfing center! We have the best, passionate and experienced instructors
in the world. We provide safety and proper knowledge. You will get up and ride!
The Malta center is equipped with the latest equipment which makes learning faster, easier and more fun.
We provide the right lesson for each level. Don’t hesitate and come to Malta.

background-2

Our Team

Adrian Short

windsurfer

Bradley Mills

windsurfer

Corey Haynes

windsurfer

Co o nas mówią

Obóz wspominam bardzo dobrze. Instruktorzy zadbali o to, by każdy nie tylko się wiele nauczył, ale też świetnie się bawił. Szkółka zapewnia nam bardzo dobrej jakości sprzęt, na której czułam się bezpiecznie. Dzięki temu obozowi zdobyłam nowe umiejętności i poznałam wiele przyjaznych osób, z którymi do dziś mam kontakt.

ZUŹKA

Poznań

Wyjazd na obóz windsurfingowy był rewelacyjny, ponieważ było tam dużo fajnych ludzi i super trenerzy. Atrakcje były ciekawe i nie mieliśmy czasu na nudę. Najbardziej podobało mi się na deskach i supach, bez problemu to załapałem. Na pewno jeszcze tam wrócę.

IGOR

Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam obóz w szkółce AG BAY SURF. W zeszłym roku byłam uczestnikiem obozu razem z bratem i byliśmy zachwyceni organizacją i profesjonalizmem opiekunów i trenerów. Dwa razy dziennie spędzaliśmy czas na treningu na wodzie gdzie była wspaniała atmosfera. Resztę czasu wolnego spędzaliśmy na rozmaitych wycieczkach i zabawach organizowanych przez opiekunów. Pozdrawiam.

WERA

Kraków