OBÓZ 2021

OBOZY WINDSURFINGOWE WINDSURF CAMP 2021

OFERTA

AG BAY SURF zaprasza na obozy windsurfingowe WINDSURF CAMP 2021,które będą się odbywać w Pucku. Naszym atutem są przede wszystkim: zakwaterowanie w centrum miasta w bezpośredniej bliskości wody, doświadczona kadra szkoleniowa, bardzo dobry i bezpieczny akwen, nowy sprzęt i program obozu. Obozy organizowane przez AG BAY SURF to nie tylko szkolenie windsurfingowe. Pod okiem wychowawców i instruktorów odbywają się w godzinach od 9.00 do 21.30 różnego rodzaju zajęcia rekreacyjno-sportowe i integracyjne.

ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK „CENTRUM SPORTU”, PUCK, UL. JUDYCKIEGO

Ośrodek znajduje się 100m od linii brzegowej w centrum miasta, blisko promenady. W pobliży znajduje się plaża strzeżona, molo, port jachtowy. W ośrodku znajduje się stołówka i sala multimedialna.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego)

POKOJE:  2,3, 4 os. , wi-fi

CENA: 1790 ZŁ (ZNIŻKI: rodzeństwo – 50 zł, dla stałych klientów – 100 zł)

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), szkolenie windsurfingowe (22 godziny) z instruktorami oraz asekuracją z motorówki, ubezpieczenie NNW.

Dysponujemy WINDSUPAMI i pędnikami firm RRD (Roberto Ricci Designes) i INFINITY.

Program pobytu będzie zawierał m.in. pływanie na SUPach ( 2 godziny), 2 wycieczki rowerowe, gry i zabawy na plaży, boiskach i hali, zajęcia na kręgielni, zajęcia integracyjne itd.

    Cena turnusu: 1790 złotych.